En İyi Ücretsiz WordPress SEO Eklentileri

En İyi Ücretsiz WordPress SEO Eklentileri

Arama motorları çoğu web sitesi için en büyük trafik kaynağıdır. Bu nedenle, her kullanıcı Word Press web sitelerinin SEO’sunu geliştirebilecek ve geliştirebilecek SEO ipuçlarını ve eklentileri arar. Her SEO eklentisi farklı çalışır, ancak tüm bu SEO eklentilerini kullanmak zorunda değilsiniz. Arama motoru optimizasyonu kavramına aşina olmasanız bile, değerini ve önemini göz ardı etmek için bir neden yoktur. Birçok Word Press eklentisi geliştiricisinin, web sitesi sahiplerinin arama motoru için optimize edilmiş web siteleri oluşturmasına yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları SEO eklentilerini geliştirmeleri iyidir.

Bu WordPress eklentileri ile, web sitenizin arama motorlarında mümkün olduğunca yüksek olduğundan emin olmak için bir SEO uzmanı olmanıza gerek yoktur. WordPress için en iyi SEO eklentisi, organik trafiğinizi geliştirmek ve daha fazla okuyucuya ulaşmak için arama motorları için optimize edilmiş bir blog oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Word Press, arama robotlarının web sitenizi taramasına izin verdiği için varsayılan olarak çok arama dostudur. Arama motoru sıralamasını iyileştirmek istiyorsanız, post arama motorunuzu optimize etmelisiniz.
SEO ve web sitenizin görünürlüğünü nasıl artırabilirsiniz birçok yolu vardır.

Bu nedenle, bazı web sitesi sahiplerinin tüm yönleri eşit derecede önemli göründüğünde odaklanmaları zor olabilir. Yoast tarafından Word Press SEO, tüm zamanların en çok indirilen Word Press eklentilerinden biridir ve tüm yerel SEO ihtiyaçlarınız için kapsamlı bir çözümdür. Yoast SEO WordPress ile web sitenizdeki her gönderi ve sayfaya meta açıklaması ve anahtar kelimeler içeren bir SEO başlığı ekleyebilirsiniz.

En İyi 9 WordPress SEO Eklentisi

1.)Yoast SEO
Yoast SEO, arama motorları için web sitenizi optimize En iyi çözümdür. Ben Google, Bing blogunun yazarı. sosyal medyaya daha fazla ziyaretçi çekmeye yardımcı olur. Bu eklenti, web sitesinin organik arama sonuçları arasındaki konumunu geliştirmek için siteye özgü işlevler ekler. Bu yaygın eklenti, XML site haritası, sayfa içi analiz ve Daha fazlası gibi özellikler sunar. Yoast SEO ücretsiz bir eklentidir. Bununla birlikte, Google, Facebook ve Twitter önizlemesine ücretsiz erişim ve bir yıllık 24 saatlik destek sunduğu için sayfa başına daha fazla anahtar kelime optimizasyonu sunduğu için Yoast SEO Premium’u seçmenizi öneririz.

2.)All  In SEO 
Başka bir popüler WordPress SEO eklentisi All In One SEO Paketi. Yoast SEO gibi güçlü özelliklere sahiptir. All In One SEO Pack 2007 yılında kuruldu. O zamandan beri bu eklenti 45.000.000 kez indirildi. Bu kutudaki kullanımı kolay SEO eklentisi, SEO için Bir WordPress sitesini optimize edin. Hepsi bir arada SEO paketi, WordPress web sitelerini optimize etmek için birçok özellik ve seçenek içeren eksiksiz bir SEO paketidir. Eklenti, arama motoru başlıklarını otomatik olarak optimize eder ve ayrıca META etiketleri oluşturur.

3.)WP Meta SEO
Belki içeriğiniz çok iyi. Ancak insanlar bulamazsa işe yaramaz. Görünür olmak için Google’ın en iyi sonuçlar için web sitenizi görmesi gerekir. Eğer yakından bakarsanız, SEO’nun blogcuların merdivenlerde en yüksek noktaya ulaşma şanslarını artırmak için izlemesi gereken bir dizi kurala sahip olduğunu göreceksiniz. WP Meta SEO web sitesi meta, resim, dosya adı, Google Analytics izleme ve 404 hatalarını yeniden yönlendiren iç kesikli çizgi doğrulama hizmeti sunar.Web web sitenizi SEO dostu yapar. Yeni başlayanlar için eklenti için anlaşılması kolaydır ve uzmanların ihtiyaçlarını karşılayacak kadar hareket ettirilebilir. WP Meta SEO yüklendikten sonra, web sitesi sahibi web sitelerinin SEO’su üzerinde tam kontrol sahibi olur.

4.)SEO Ultimate
SEO Ultimate, paranızın değerini, bir blogcu kolayca üst eklenti listesinde bir yer alabilirsiniz. Bu eklenti çok yönlü ve esnek bir veri kaynağıdır. SEO Ultimate, daha yüksek bir arama motoru sıralaması ve daha hedefli trafik elde etmek için içeriği optimize eder. Ayrıca, bu tür diğer eklentilerden ayıran üçüncü taraf SEO eklentileri dahil diğerleri kaynaklardan veri aktarabilir ve dışa aktarabilirsiniz.

5. )Premium SEO Pack
Görsel optimizasyon, sosyal paylaşım, yerel SEO, SERP konumu, uzun snippet’ler ve çok daha fazlası gibi SEO özelliklerinin sonsuz bir listesine sahip tanınmış bir arama Motor optimizasyonu eklentisi. . Bu şiddetle tavsiye edilir SEO eklentisidir. Eklenti yalnızca tüm web siteleri için SEO değerini artırmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda web yöneticilerinin web sitelerinin arama motoru ve sosyal medya sonuçlarını nasıl göstermesini istediği üzerinde tam kontrol sağlar. Bu yoast ve SEO her şey bir karışımıdır.

6.)SEO SQUIRRLY
Blogumuzun arama motoru sıralamalarında üst sıralarda yer almasını istiyoruz. Bu, listemizdeki WordPress SEO eklentilerinin bizi kurtardığı anlamına gelir. Squirrly SEO, web siteniz için en iyi anahtar kelimeleri bulmanıza ve okuyucuların etkileşimde bulunabileceği harika içerikler yazmanıza ve Google’ın sıralamasını yükseltmenize yardımcı olur. Bu eklenti size SEO ile ilgili istatistikler ve haftalık SEO denetimleri sunar. Kissmetrics ve Crazy Egg’in kurucu ortağı Neil Patel, “Squirrly bir SEO aracından daha fazlası: tam bir içerik pazarlama paketi” dedi. Diyor.

7.)w3 total cache
Şimdiye kadar, WordPress sitelerini doğrudan arama motorları için optimize eden eklentiler açıkladık. Ancak, dolaylı olarak WordPress site arama motoru sıralamalarını iyileştiren özellikler sunan bazı eklentiler vardır. SEO ve site hızı koordine edilir. SEO için, hızlı ve kullanımı kolay hale getirerek web sitesi performansını iyileştirmek yararlı ve gereklidir. Bu nedenle, Google her zaman bir kullanıcı deneyimini tercih ettiğinden arama sıralaması önemli ölçüde iyileştirilebilir. WordPress sitenizin performansını artırmak istiyorsanız, kesinlikle W3 Total Cache kullanmalısınız.

8.)Redirection
Yönlendirmeler İnternet’te yaygındır. Kullanıcıları ve arama motorlarını, başlangıçta istenen adresten farklı bir URL’ye gönderin. 301 yönlendirmesi, arama motorlarının web sitelerini yönlendirmesi için en etkili ve en kolay yoldur. Bu eklenti, 301 yönlendirmelerini işleyen ve 404 hataları izleyen en popüler WordPress yönlendirme yöneticisidir.Sitenizin kalıcı bağlantılarla sahip olabileceği gevşek uçları belirler. Bu, sonuçta web sitesinin arama sıralamasını iyileştiren hataları azaltmaya yardımcı olur.

9. )Seo Internal links
Dahili bağlantılar, bir WordPress sitesi için genel optimizasyonun önemli bir parçasıdır. Dahili bağlantılar yalnızca içeriğinizi değil, Google’a web sitenizin yapısı hakkında da bir fikir verir. Arama motorlarının web sitenizdeki diğer önemli sayfaları ve yayınları ziyaret etmesini ve dizine eklemesini sağlayan dahili bağlantılar. Blogcular, bloglarını kullanmak için dahili bağlantıyı kullanmanın en iyi yolunun ne olduğunu bilmelidir. Anahtar kelimeleri ve kelime öbeklerini otomatik olarak bir gönderi ve yorumlara yönlendirecek olan bu eklentiyi denemelisiniz.

Diger Makalelerime ulaşmak için buraya tıklayınız

OKUMALISIN  Web Siteniz için Ücretsiz Trafik Kaynakları