İşletmeler İçin En İyi 10 Sosyal Medya Yönetim Aracı

işletmeler için en iyi 10 sosyal medya yönetim aracıs

Tüm sosyal medya pazarlama görevlerinizi nasıl takip ediyorsunuz?

İçerik oluşturma ve yayınlamadan analiz ve raporlamaya kadar, sosyal medya pazarlamacılarının günlük olarak karşılaştıkları tüm görevleri hayal etmek zor olabilir.

Neyse ki, size yardımcı olabilecek tonlarca harika sosyal medya yönetim aracı var. Bu araçlar, iş akışlarınızı düzene koymanıza, zamandan tasarruf etmenize ve hatta içeriğinizin doğru zamanda doğru kitleye ulaşmasını sağlamanıza yardımcı olabilir.

Hangi ürünü kullanacağınıza nasıl karar veriyorsunuz?

Piyasada pek çok sosyal medya yönetim aracı varken, işiniz için en iyi aracı seçmenize yardımcı olacak en iyi araçlardan bazılarını sergilemenin harika olacağını düşündük.

İşte en iyi sosyal medya yönetim araçlarından 10’u.

1-)Buffer

Başarılı sosyal medya yönetimi platformu

buffer

Fiyat: Sonsuza Kadar Ücretsiz, 15 $, 99 $, 199 $ ve 399 $ (14 günlük ücretsiz deneme ile)

Açıklama: Buffer, sosyal medyada anlamlı katılım ve sonuçlar için markalar, işletmeler, ajanslar ve bireyler tarafından güvenilen sezgisel ve modern bir sosyal medya yönetim platformudur.

Çeşitli yayınlama, katılım, analiz ve ekip işbirliği ürünleri sunuyoruz. Ürünlerimiz, pazarlamacıları ve sosyal medya ekiplerini daha akıllı ve daha verimli çalışmaları için güçlendirmek üzere dikkatle incelenmiş ve tasarlanmıştır.

Eşsiz Değer: Müşterilerimiz, araçlarımızın temizliğini ve sezgiselliğini, kullanım kolaylığını ve müşteri hizmetlerimizin hızını ve içeriğimizin kullanışlılığını takdir ettiklerini söylediler.

 

2. Hootsuite

Tüm sosyal medyanızı tek bir yerden yönetin

Hootsuite

Fiyatlandırma: Ücretsiz plan, 29 $, 129 $, ayda 599 $ ve işletme fiyatlandırması (30 günlük ücretsiz deneme ile)

OKUMALISIN  TikTok'ta Nasıl Reklam Verilir

Açıklama: Muhtemelen en iyi sosyal medya yönetim aracı olan Hootsuite, 15 milyondan fazla insan ve 800’den fazla Fortune 1000 şirketi tarafından kullanılıyor.

Başarısının iyi bir nedeni var – içerik seçmenize ve planlamanıza, sosyal yatırımların geri dönüşünü ölçmenize, sosyal medyada reklam yayınlamanıza ve çok daha fazlasına olanak tanıyan hepsi bir arada bir platform.

Eşsiz Değer: Böylesine kapsamlı bir platform olarak, insanlar Hootsuite’i seviyor – birden fazla hesabı ve anahtar kelimeyi takip edebilir, 35’ten fazla sosyal ağa bağlanabilir ve sosyal medya gönderilerini gruplar halinde planlayabilirsiniz.
Bu kaynak metin hakkında daha fazla bilgiEk çeviri bilgileri için kaynak metin gerekli

3. Sprout Social

Gerçek insanlar. Gerçek markalar. Gerçek bağlantı.

Sprout Social

 

Fiyat: Kullanıcı başına aylık 99 $, 149 $ ve 249 $ (30 günlük ücretsiz deneme ile)

Açıklama: Hootsuite’e benzer şekilde, Sprout Social, sosyal medya planlamasından izleme ve raporlamaya kadar çeşitli sosyal medya araçlarını tek bir platformda birleştirir.

Sprout Social, CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) işlevselliği sunan birkaç sosyal medya yönetim aracından biridir. Müşterilerinizin eksiksiz bir profiline sahip olmak, onlara daha iyi hizmet vermenize ve onlarla daha yakın ilişkiler kurmanıza yardımcı olacaktır.

Eşsiz Değer – Sprout Social için duyduğum en yaygın iltifat inanılmaz raporları. Pek çok sosyal medya yöneticisi raporları o kadar güzel ve şaşırtıcı buldu ki indirdiler ve değiştirmeden yöneticilerine veya müşterilerine gönderdiler.

 

4. Agora Pulse

Sosyal medya yönetimi basitleştirildi

Agora Pulse

Fiyat: Ücretsiz, aylık 79 $, aylık 159 $ artı iş seçenekleri

Açıklama: Yukarıda belirtilen sosyal medya yönetim platformları gibi Agora Pulse, planlama, yanıtlama ve raporlama özelliklerine sahip hepsi bir arada bir sosyal medya platformudur.

Eşsiz Değer – Diğerlerinden farklı olarak Agora Pulse, çok uygun bir fiyata rekabetçi analizler ve Facebook rekabet uygulamaları gibi birçok benzersiz özelliğe sahiptir.

OKUMALISIN  Youtube Analiz Araçları Nelerdir Nasıl Kullanılır?

 

5. Sendible

Ajanslar için 1 numaralı sosyal medya yönetim aracı

Sendible

Fiyat: 29 $, 99 $, 199 $, aylık 299 $ ve kurumsal fiyat (30 günlük ücretsiz deneme ile)

Açıklama: Sendible, az müşterisi olan ajanslar için özel olarak tasarlanmış bir sosyal medya yönetim aracıdır. Sosyal medya yönetim araçlarının sağladığı çoğu işlevselliğe ek olarak Sendible, yeni müşteriler çekmek için gösterge tablonuzu markanıza göre özelleştirmenize olanak tanır.

Benzersiz Değer: Sendible, Canva grafik düzenleyici, telifsiz görsel arama ve YouTube araması gibi bazı harika entegrasyonlar sunar. Ayrıca, tekrarlayan görevlerde zaman kazanmak isteyenler için bazı otomasyon sunar.

 

6. eClincher

Sınıfının en iyisi sosyal medya yönetim aracı

eClincher

Fiyat: 49 $, 99 $, 199 $ / ay ve işletme fiyatlandırması (14 günlük ücretsiz deneme ile)

Açıklama: Çoğu sosyal medya yönetim aracında olduğu gibi, eClincher gönderi planlamanıza ve yayınlamanıza, sosyal medya gönderilerini yanıtlamanıza ve sosyal medya performansınızı analiz etmenize olanak tanır.

Benzersiz Değer – eClincher’ı diğer araçlardan ayıran şey, akıllı kuyruklar ve RSS beslemeleri ile otomatik olarak gönderi gönderebilmeniz, fotoğraflarınız için bir medya kitaplığına sahip olabilmeniz ve sosyal medyada etkileyicileri arayabilmenizdir.

 

7. Social Pilot

Ekipler ve ajanslar için basit ve uygun maliyetli sosyal medya yönetim aracı

Social Pilot

Fiyat: 10 $, 24 $, 40 $, aylık 80 $ ve kurumsal fiyat (14 günlük ücretsiz deneme ile)

Açıklama: Social Pilot’un çoğu sosyal medya yönetim aracını (planlama ve analiz gibi, ancak izleme değil) basit bir kontrol paneline nasıl paketlediğini seviyorum ve çok uygun fiyatlı. Müşteri yönetimi işleviyle belirli müşterilerle çalışan ajanslar için harika olduğunu düşünüyorum.

Eşsiz değer: Social Pilot, çeşitli endüstrilerden (teknoloji, eğitim, sağlık ve fitness gibi) içerik seçer ve önerir. Alakalı içeriği kolayca bulmak istediğinizde bu idealdir.

Diğer bir harika özellik, özellikle ajanslar için yararlı olan beyaz etiket raporlarıdır.

OKUMALISIN  YouTube TrueView Reklamları Neden Kullanmalısınız?

 

8. CoSchedule

1 numaralı pazarlama takvimi

CoSchedule

Fiyat: 0-20 $, 40 $, 60 $, 210 $, 300 $, 1.200 $ / ay (14 günlük ücretsiz deneme ile)

Açıklama: CoSchedule, bir sosyal medya yönetim aracından daha fazlasıdır. Pazarlamanızın birçok yönünü yönetmek için güçlü bir takvim. CoSchedule, ekibinizi yönetmenize ve sosyal medya gönderilerinizi, içeriğinizi, etkinliklerinizi ve görevlerinizi oluşturmak için onlarla işbirliği yapmanıza olanak tanır.

Eşsiz Değer – CoSchedule, tüm projelerini (sosyal medya, içerik, etkinlikler, e-postalar vb.) Tek bir yerde düzenlemek isteyen pazarlamacılar için mükemmeldir.

ReQueue özelliği ile en uygun gönderi sürelerini otomatik olarak bulabilir ve sosyal medya programınızdaki boşlukları en iyi gönderilerinizle doldurabilirsiniz.

 

9. MavSocial

Kolaylaştırılmış sosyal medya yönetimi

MavSocial

Fiyat: Ücretsiz, 19 $, 78 $, 199 $, 499 $ / ay (7 günlük ücretsiz deneme ile)

Açıklama: MavSocial, görsel içeriğe odaklanan bir sosyal medya yönetim aracıdır. Görünüşe göre, daha pahalı planlarda, Facebook reklamlarınızı yönetmek için MavSocial’ı da kullanabilirsiniz.

Eşsiz Değer – Genel işlevselliğe (planlama, izleme ve raporlama gibi) ek olarak, MavSocial, medyanızı yönetmek, kullanmak ve düzenlemek için sosyal medya gönderileriniz için dijital bir kitaplığa ve kutuda gezinmek için bir arama motoruna sahiptir. Milyonlarca fotoğraf.

İsterseniz MavSocial, sosyal medya gönderilerinizi bir süre tekrar etmenize de yardımcı olabilir.

 

10. Friends+Me

Her yerde paylaşın

Friends+Me

Fiyat: Ücretsiz, 9 $, 29 $, 59 $, 259 $ / ay (15 günlük ücretsiz deneme ile)

Açıklama: Friends + Me, Google + ‘ya güçlü bir şekilde odaklanır, ancak içeriğinizi diğer büyük sosyal platformlar (Instagram dışında) için planlamanıza da olanak tanır.

Benzersiz Değer: Friends + Me, profillerin, koleksiyonların, toplulukların, Google+ sayfalarının ve hatta Google+ G Suite’in planlanmasını destekler ve Google+ yayınlarınızı diğer sosyal medya hesaplarınızda yeniden yayınlamak için otomasyonlar kurmanıza olanak tanır. Bu, hedef pazarlamacılar için harika bir özelliktir. Google + ‘da.

 

Add Comment