SEO Hizmeti

Gerçek zamanlı SEO hizmeti ile artık kimseye ihtiyacınız yok! tarzinburda koçluğunda alacağınız gerçek zamanlı SEO hizmeti web sitenizin performansını artıracaktır.

İnternet sürekli gelişiyor. Artık Tarzinburda  SEO koçluk hizmeti sayesinde kimseye ihtiyaç duymadan teknolojinin gelişimine ayak uydurabilirsiniz.

Profesyonel SEO hizmeti

SEO hizmetim, büyüklüğü, kapsamı ve çalışma saatleri ne olursa olsun işletmeniz için faydalıdır. Web siteniz için öngördüğüm büyümeye ulaşmanıza yardımcı olmak istiyorum. Bütünsel SEO yaklaşımımız, işinizi büyütmeye devam etmenize ve müşteri sayısını düzenli olarak artırmanıza yardımcı olacaktır.

Hizmet  içeriği

Hizmet içeriğinin her bir noktasını dikkatlice okumanızı istiyorum. Böylelikle aldığınız hizmeti daha iyi anlayabilecek ve bu büyüleyici hizmet hakkında tüm detayları öğrenebileceksiniz.

 

Teknik Analiz.
Web siteniz SemRush, ScreamingFrog, Ahrefs ve Moz araçlarının PRO sürümleriyle analiz edilecektir. Tüm eksiklikler açıklanır ve bir rapora dahil edilir. Ayrıca web sitemizin performansı değerlendirilir. Performansımızı etkileyen sorunlar belirlenir.

 

İçerik analizi
Web sitenize gönderdiğiniz içerik izlenir. Çeşitlilik ölçütleri dikkate alınarak rakip endüstri kaynaklarında yayınlanan içerikle karşılaştırılır.

 

Rekabet Analizi
Yarışmada kullanılan anahtar kelimeler, trafik kaynakları, kanallar ve bağlantılar analiz edilir. Bize fayda sağlayan tüm kanallar ve teknikler yol haritası için kullanılacaktır.

Anahtar kelime analizi
Hem mevcut kelimelerimizin konumu hem de yeni kelimeleri analiz etme sürecidir. Bu süreçte, web sitemize gelen trafiği artıran yeni ve mevcut kelimelere odaklanıyoruz. Bu aşamada yol haritamıza katkıda bulunan tüm unsurları kullanırız.

Negatif SEO Kalkanı
Web sitenizde ya da farkında olmadan yaptığınız negatif SEO çalışmalarını tespit edip, kaldırmak için çalışıyoruz.

 

Hata düzeltme
Teknik, içerik ve ayrılık olarak yaptığımız tüm hatalarda iyileştirme çalışmaları ile başlıyoruz. Bu çalışmalarda sizinle birlikte çalışacağız. Başlıklarda ve meta açıklamalarda tekrarlanan hatalardan siteyi yavaşlatan nedenlere, yorumlardan düşük kaliteli içeriği iyileştirmeye, rekabette yararlı kaynakları belirlemeye ve uygulamaya kadar, harekete geçiyoruz.

 

İşlem aktarımı
Şimdi tüm süreç bitti. Onu size teslim etme zamanı. Tüm bu sürecin aşamalarını gerçek zamanlı olarak uyguladığımızda, sürece hakim olursunuz ve hazırlanan yol haritasını takip edersiniz.

Sık sorulan sorular

1-)Bu hizmet bana ne gibi avantajlar sunuyor?

Bu hizmet, web sitenizi hem organik hem de doğrudan ve diğer trafik kanallarını iyileştirmeye yardımcı olur. Bütünsel olarak kabul edilen bu hizmet, çalışmayı bir veya daha fazla anahtar kelimeden ziyade genel olarak odaklamaktadır. Aynı zamanda bu, pazarlamada fayda göreceğiniz bir çalışmadır.
Oluşturulan ve sizlerle paylaşılan yol haritasını takip ederek büyümeniz düzenli olacaktır.

2.)Performansta ne zaman bir iyileşme görüyorum?

Müşteri her zaman sonuca bakar. 🙂 Bu sonuç odaklı hizmette web sitenizin performansının 2 ayda arttığını göreceksiniz. Performansı artırmak ve daha iyi pozisyonları güvence altına almak tamamen yatırımlarınıza bağlıdır.